Wersje językowe
pytania? zadzwoń!

(+48) 32 607 31 50 lub napisz czah@czah.pl

Zamów online - tylko dla zarejestrowanych klientów

UWAGA !!! Zakup w sklepie Czah.pl może złożyć tylko zarejestrowany klient, który prowadzić działalność gospodarczą lub jest przedstawicielem przedsiębiorstwa lub spółki. Ceny produktów będą widoczne po zalogowaniu.

ZAREJESTRUJ SIĘ              KONTAKT EMAIL:  sklep@czah.pl

 

Złącza kompensacyjne i akcesoria - oznaczenia kolorów zgodne z IEC. Dostępne wykonania dla czujników typu: J, K, N, E, T, R/S, B, RTD

Available colors Thermocouple connectors

Złącza termoparowe są szeroko wykorzystywane dla następujących zastosowań:

Przemysł samochodowy (Testowanie silników, Testy terenowe nowych i istniejących modeli) Podwykonawcy w przemyśle motoryzacyjnym (Testowanie hamulców, Testowanie opon, Formowanie wtryskowe, Przemysł lotniczy . Obróbka cieplna (Kontrole temperatury w procesie obróbki cieplnej, Kontrole jakości i ocena jakości procesu przez audytorów zewnętrznych) Przemysł budowniczy (Produkcja i przetwarzanie asfaltu, Konstrukcje betonowe) Lotnictwo (Próby na ziemi, Symulacje lotów). Produkcja oprzyrządowania (Rejestratory temperatury, Wskaźniki temperatury) Przemysł przetwórczy (Duża różnorodność zastosowań w różnych gałęziach przemysłu) Laboratoria (Instalacje pilotażowe dla zastosowań w przemyśle chemicznym i petrochemicznym, Prace badawczo-rozwojowe) Obróbka tworzyw sztucznych (Temperatura form i wtrysku) Przemysł spożywczy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl