Drodzy Klienci, Szanowni Państwo,

Przedstawiamy aktualne informacje o naszej firmie. Stabilna kondycja, wzrost produkcji w 2012 oraz kolejna nagroda Fair Play to powody do dumy. Mamy nadzieję, że 2013 rok dostarczy kolejnych sukcesów oraz zapewni dalszy wzrost naszej firmie.

Przedstawiamy materiał zdjęciowy z Uroczystej Gali wręczenia Złotej Statuetki Fair Play za rok 2012.

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy, że w dniu 07.12.2012 Prezes Zarządu CZAH – POMIAR Sp. z o.o. Pan Mieczysław Kochański odebrał po raz piąty certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Wraz z tytułem nasza firma została nagrodzona Złotą Statuetką Przedsiębiorstwo Fair Play. Nagrody zostały wręczone podczas Wielkiej Gali „Przedsiębiorstw i Gmin Fair Play” w PKiN w Warszawie. Przyznana nagroda świadczy o uczciwych praktykach stosowanych w naszej firmie, ciągłym rozwoju i stabilności finansowej. Jest również potwierdzeniem tego, że nasza firma została poddana szczegółowemu badaniu przez kompetentnego audytora i zastała uznana za wiarygodnego partnera w gronie 514 laureatów tegorocznego konkursu. Jest to niewątpliwy prestiż dla naszej firmy jak i ogromna satysfakcja oraz motywacja do dalszej, efektywniejszej pracy. Wiemy, że warto być „fair”.

z Uroczystej Gali wręczenia Złotej Statuetki Fair Play za rok 2012
wręczenie Złotej Statuetki Fair Play za rok 2012
z Uroczystej Gali wręczenia Złotej Statuetki Fair Play za rok 2012 Prezes

Poniżej na wykresie prezentujemy dynamikę sprzedaży naszych wyrobów.

Począwszy od 2000 roku – momentu reorganizacji CZAH – POMIAR Sp. z o.o.  jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, firmą stabilną o ugruntowanych tradycjach w obszarze aparatury kontrolno – pomiarowej.
Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów przy konkurencyjnej cenie. Priorytetem jest dla nas - Klient i jego zadowolenie z naszych usług. Zapraszamy do współpracy.

Wykres dynamika sprzedaży