NOWOŚCI W CZAH-POMIAR!

KATALOG PRODUKTÓW 2016 to propozycja nowego kodowania produktów ujętych w nową klasyfikację typów zaczynając od 01.
Z myślą o wersji tradycyjnej dedykowana została nowa strona internetowa: pomiar-temperatury.pl, na której dostępne są wszelkie informacje techniczne.

Nowe kodowanie jest proste i czytelne, a karty katalogowe są przejrzyste.Odpowiednim kodom odpowiadają poszczególne kolory, przez co kodowanie jest łatwiejsze do zapamiętania.
Nowe kodowanie produktów oszczędza czas poświęcony wyborowi odpowiedniego czujnika, gdyż wszystkie informacje dostępne są w jednej karcie katalogowej. Nowe rozwiązanie to oszczędność czasu i energii poświęconej na zamawianie produktu. To także oszczędność papieru, gdyż zamiast dokładania kolejnych typów produktów wypracowaliśmy algorytm kodowania szerokiej gamy czujników w danym typie. W ten sposób myślimy o środowisku naturalnym, a nade wszystko wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów by ofertować bogatą ofertę czujników i tworzyć przyjazną płaszczyznę współpracy i łatwe zamawianie produktów.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z nowych kodów i zamawiania czujników „wykonanych na miarę”. Wszyscy pracownicy działu handlowego chętnie udzielą wszelkich informacji i pomogą zapoznać się z nową ofertą czujników.

Informacja o NOWOŚCIACH W CZAH - POMIAR została zamieszczona również w wydaniu targowym czasopisma APA na Automaticon 2016 (tekst poniżej)