CZAH – POMIAR na liście Laureatów Diamentów Forbesa 2015

Z przyjemnością informujemy, że firma CZAH – POMIAR Sp. z o.o. znalazła się liście Laureatów Diamentów Forbesa 2015.

(...) unikalność zestawiania Diamentów Forbesa polega na tym, że prezentuje firmy rozwijające się najszybciej przy uwzględnieniu różnych parametrów finansowych. Jest to zestawienie pozytywne - znalezienie się w nim, niezależnie od zajmowanego miejsca, oznacza sukces i przejście przez gęste sito selekcji. Obecność przedsiębiorstwa na liście Diamentów jest ważną informacją dla zarządu, właścicieli czy kontrahentów, bo potwierdza, że przyjęta strategia i sposób działania zdały egzamin (...)

Do grona Diamentów Forbesa zaliczonych zostało ponad 1,7 tys. przedsiębiorstw. W województwie śląskim 170 firm może pochwalić się tytułem Diament Forbesa

Na liście Diamentów znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości co najmniej 15 procent. Firmy oceniane były na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do Krajowego Rejestru Sądowego. Dodatkowo została sprawdzona geneza wyniku laureatów w celu wyeliminowania przedsiębiorstw, w których skokowy wzrost wartości był efektem jednorazowych zdarzeń nadzwyczajnych.

ranking na stronie:
http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2015-laureaci-wojewodztwo-slaskie,artykuly,189172,1,2.html